Zpětná vazba k naší práci

Spolupráci a komunikaci s paní doktorkou Kempovou hodnotím jen pozitivně. Moje požadavky na grafy a tabulky byly velice konkrétní, proto oceňuji individuální přístup. Každý detail jsme spolu vyřešily a já se tak mohla soustředit na učení. Protože jsem chtěla odevzdat skutečně práci na úrovni, nechala jsem si ji na závěr překontrolovat jak po stránce jazykové, tak i stylistické. Obhájeno na výbornou, jsem váš dlužník.

S formátováním a citacemi jak v teoretické části, tak v bibliografickém seznamu jsem si nevěděl rady. Z tohoto důvodu jsem využil nabídku pomoci. S výsledkem jsem maximálně spokojen. Práce byla naprosto precizně naformátovaná a pečlivě byly zkontrolovány a opraveny i citace. Doporučuji všem, kteří chtějí odevzdat svou práci na vysoké úrovni.

Popravdě, když jsem našla vaši službu „Hoří“, měla jsem obavy. Je možné v takto šibeničním termínu dodat naformátovanou práci, která má 115 stran? Musím ale říct, že paní Lenka umí zázraky, práce byla nejen včas dodána, ale i s naprosto precizním výsledkem formátování. Ještě jednou děkuji.

Chtěla bych osobně poděkovat Lence Kempové za formátování práce, kontrolu pravopisu a citací. Jsem naprosto spokojená. Práce je precizní, odevzdaná v čas. Bezvadná komunikace. Profesionální přístup. Pokud chcete mít ucelenou závěrečnou práci, doporučuji.

Při psaní své bakalářské práce jsem věděla už dopředu, že nebude lehké dát všechno dohromady tak, jak mi určují pokyny. Po jazykové a stylistické stránce jsem tápala úplně. Na internetu jsem hledala pomoc a narazila na stránky paní Kempové. Nakonec jsem využila i možnosti formátování. O radu jsem poprosila už s předstihem a bylo skvělé, že i s drobnými detaily a dotazy mi paní Lenka pomohla, kdykoliv jsem je o to požádala. Dokonce mi zdarma zkontrolovala, zda nejsou v textu nějaké plagiáty a nakonec jsem si práci nechala u ní rovnou i vytisknout a svázat. Kompletně se vším jsem byla moc spokojená a můžu tak jedině doporučit. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, tady se pomoci dočkáte.

Vašich služeb jsem nevyužila poprvé. Vždy jsem naprosto spokojená, jednak s rychlostí dodání práce, ale i se samotným výstupem. Komunikace je vždy bezproblémová a rychlá. Vřele doporučuji všem.

Stránky mohu jen doporučit. Mně je poradila kamarádka a jsem nadšená. Nejsem zrovna nejpilnější studentka a všechno jsem jako vždy nechala až na poslední chvíli. Málem jsem to všechno vzdala, protože jsem myslela, že mi dávno ujel vlak. Už během pár hodin ale přišla pomoc, když jsem se obrátila na paní Lenku. Moji bakalářskou práci mi naformátovala, zkontrolovala po stránce jazykové a stylistické a také mi přeložila abstrakt. Bylo toho na opravy a úpravy opravdu hodně, ale u paní Lenky to nebyl žádný problém. Za to jsem Vám zavázaná a moc vděčná. Touto cestou Vám tak ještě jednou chci moc poděkovat. Práce úspěšně obhájena.

Když si nebudete vědět rady se svou prací, mohu Vám zdejší tým jen doporučit. Jsem spokojen s rychlostí i naprostou precizností práce. Obhajoba dopadla úspěšně a je to doma. :o) Ještě jednou děkuji.

Využíval jsem služby paní Lenky a jejího týmu po celou dobu svých studií, obracel jsem se na ně s prosbou o radu několikrát a vždy jsem byl velmi mile překvapen a hlavně stoprocentně spokojený. Ať už se jednalo o seminární práce nebo nakonec o práci diplomovou, vždy jsem si nechal všechny náležitosti překontrolovat, práci správně zformátovat a každou radu jsem využil vždy ve svůj prospěch. Na mě pak bylo už jen učení. Moc mi to ulehčilo všechny ty dlouhé roky studia. Děkuji ještě jednou, a i když jsem upřímně rád, že to mám všechno už konečně za sebou, všem ostatním mohu jen vřele doporučit.

Nerad nechávám něco náhodě, a tak jsem si práci raději nechal zkontrolovat a naformátovat zde na stránkách a jsem moc rád, že jsem se tak rozhodl. Jinak by to totiž byl naprostý propadák, jak jsem viděl hned po otevření opravené a upravené práce. Děkuji za pomoc, v budoucnu Vašich služeb ještě určitě využiji.

Děkuji za skvělou spolupráci. Rychlá, věcná, přesná a vždy dokonalá. Pokud se stane, že někdo bude váhat s Vámi jednat nebo si Vás vybrat pošlete ho za mnou. S velkou radostí mu sdělím jak jste mi byla nápomocná a vždy v pohodě (a že to nebylo vždycky k smíchu). Máte můj obdiv. Děkuji.

Lámal jsem si hlavu s tím, jak svou bakalářku správně naformátovat, aby byla ve finále perfektní. Zde jsem našel co jsem hledal, ušetřený čas jsem mohl věnovat doladění detailů. Paní Lenka byla vždy velice ochotná a jsem více než spokojen. Doporučuji!

S výsledkem formátování a gramatických oprav mé maturitní práce jsem velice spokojena, vše proběhlo velmi rychle a opravdu poctivě. Dost mi to pomohlo a mohu vřele doporučit.

Součástí mé bakalářské práce byl i cizojazyčný překlad abstraktu a klíčových slov. Ve svých jazykových schopnostech si nejsem moc jistá a tak jsem si je raději nechala přeložit. Stránku mi doporučila sestra, která je starší a všechno tohle už měla za sebou. Říkala, že služeb paní Lenky sama využila už dvakrát a pokaždé byla moc spokojená. Dala jsem tedy na ni a službu si objednala. Jsem ráda, že jsem na její radu dala a všem můžu teď už z vlastní zkušenosti také doporučit.

Formátování diplomové práce, kontrola citací a oprava gramatiky byla zrealizována opravdu rychle. S cenou za tyto služby jsem byla také mile překvapena. Děkuji a můžu všem vřele doporučit.

Formátování jde úplně mimo mě, a když jsem měla naformátovat svou bakalářskou práci podle zadání školy, tak jsem to jednoduše nezvládla. Naštěstí jsem narazila na tyto stránky a skvělou paní Lenku, která mě naprosto zachránila a vytáhla z maléru. Děkuji moc a všem mohu vřele doporučit. Já sama v budoucnu, pokud mé pokračování studia půjde podle plánu, určitě využiji její služby při formátování diplomky.

Už dopředu jsem se děsila toho, jak si poradím s formátováním a korekturou textu mé bakalářské práce. Nicméně jsem byla nadšená, když jsem tuto svou obavu mohla svěřit profesionálovi, který se o to postaral za mě. Jsem naprosto spokojená a určitě této služby znovu využiji. Vyhovovala mi celková spolupráce a individuální přístup. Moc mi to pomohlo. Děkuji!

Při práci na bakalářce jsem chtěla co nejvíce času věnovat smysluplnému obsahu a vyhledávání podkladů pro zpracování. Nechtělo se mi ztrácet čas s formátováním a úpravou textu, takže jsem byla nadšená, když jsem rychle našla někoho, kdo to udělal za mě a to na profesionální úrovní. Určitě se na paní Kempovou obrátím znovu a mohu všem její služby vřele doporučit.

Perfektní komunikace, rychlé vyřízení a až neuvěřitelná ochota. Tím bych asi nejlépe vystihl celkovou spolupráci při zpracování formátování mé diplomky.

Nevěděla jsem si rady s formátováním seminární práce, teď už vím, na koho se budu během studia pravidelně obracet.

Mnohokrát děkuji za velmi rychlou korekci, opravu a formátování mé bakalářské práce, kdy vše opravdu „hořelo“ a zbývalo jen pár hodin k nahrání mé práce do systému. Z tohoto důvodu jsem využil službu „Hoří“, a opravdu mi bylo vše opraveno a naformátováno ještě dříve, než bylo domluveno.

Dodržet domluvený termín dělá v dnešní době spoustě lidí problémy. Naštěstí tohle není případ lidí z formatovaniakorektury.cz. Já jsem totiž byla podobný případ, pořád bylo dost času na odevzdání, to stihnu, vždyť mám ještě týden, přece mám ještě tři dny … A pak jen den a půl dne před odevzdáním mi došlo, že tohle prostě nemůžu stihnout. O pomoc s formátováním a celkovými úpravami své maturitní práce jsem nakonec požádala raději zdejší profíky. Slibovali expresní dodání do 12 hodin a za rozumnou cenu – a taky všechno na čem jsme se domluvili skvěle a precizně splnili. Práce prošla a maturitu mám. Bez vás by to, ale bylo určitě naopak. Takže děkuji vám moc.

Vytvořit prezentaci k obhajobě mé bakalářské práce mi zabralo spoustu času a stejně to stálo úplně za nic. Nebyla jsem se svou prací spokojená, ale sama s přepracováním prezentace jsem si již nevěděla rady. Kamarád z ročníku mi doporučil tyhle stránky a já jsem mu do dnes za tuhle radu nad zlato velice vděčná. Takže s klidným srdcem i já sama po osobních zkušenostech mohu doporučit dál všem podobným případům, jako jsem já :) Prezentace zpracovaná paní Lenkou se komisi tak líbila, že z původně navrhované dvojky jsem práci obhájila na výbornou. Nevěšte hlavu a požádejte o pomoc  - vyplatí se to. Děkuji, však víte :)))

Pokud jste v koncích s formátováním, jazykovou stránkou textu, citacemi či literaturou a nevíte si rady, tady se dočkáte pomoci. Musím podotknout, že tady pracují naprostí profesionálové. Už samotná komunikace je skvělá. Se samotným výsledkem jsem byla taktéž nadmíru spokojená, proto jsem si následně nechala bez obav zpracovat i prezentaci a proslov k obhajobě. Práce obhájena na výbornou, díky.

Bakalářská práce byla moje noční můra. Když jsem nahlédla do pravidel a pokynů, jak má práce vypadat, začaly mi téct nervy. Nakonec, na radu kamarádky jsem na internetu začala hledat nabídku služeb tohoto typu. Dovedlo mě to až na stránky formatovaniakorektury.cz, čehož rozhodně nelituji. Jelikož jsem si opravdu nevěřila, nechala jsem si kompletně upravit a opravit práci, včetně citací v textu, seznamu literatury i překladu abstraktu. Chybiček jsem tam měla opravdu hodně a děkuji za záchranu práce.

Moje situace byla téměř beznadějná a dodnes děkuji za to, že jsem našel Vaše stránky formatovaniakorektury.cz. Termín express mi doslova zachránil život – potřeboval jsem komplexně naformátovat bakalářskou práci a opravit seznam zdrojů dle normy APA. Ještě jednou děkuji a máte ve mně stálého zákazníka.

Paní Kempovou jsem oslovila z důvodu finální úpravy mé práce, se kterou jsem se velmi trápila. Lituji, že jsem vás nenašla dříve, ušetřilo by mi to spoustu nervů a času. Zejména oceňuji individuální přístup. S vašimi službami jsem byla velmi spokojena.

Se svou prezentací k obhajobě jsem se trápila docela dlouho a pořád jsem nebyla spokojená. O Vás vím od své spolužačky, která na rozdíl ode mě nikdy nic náhodě neponechá. Touto cestou bych Vám tak ještě jednou chtěla poděkovat za skvělou a rychlou pomoc s přípravou prezentace a následně i proslovu. Vše jsem úspěšně obhájila.

Děkuji za kontrolu mé bakalářské práce po stylistické, jazykové a typografické stránce a také za opravu naformátování celé práce. Chybiček se tam našlo docela dost. V práci jsem měla přes 5 450 revizí, a proto jsem skutečně ráda, že jsem si nechala poradit od kamaráda a práci jsem neodevzdala tak jak byla. Kdyby neprošla kontrolou, jen těžko by dopadla s výsledkem obhajoby na výbornou :)

Děkuji za pomoc se stylistickou a jazykovou korekturou, stejně tak jako zkontrolování naformátování mé diplomové práce. Byl jsem spokojen. Doporučuji.

Pro úpravu a opravu své disertační práce jsem se rozhodl využít služeb vašeho portálu formatovaniakorektury.cz. Nejdříve bych rád vyzdvihnul rychlou a příjemnou komunikaci. Na veškeré otázky jsem měl okamžitou zpětnou vazbu. Vzhledem ke značnému rozsahu práce jsem využil služeb od formátování až po korekturu, a to jak jazykovou, stylistickou, tak i typografickou stejně jako úpravu citací. Rád bych dále vyzdvihnul i lidský přístup paní doktorky Kempové, s níž jsem byl v kontaktu, která mi dala pár tipů, jak práci vylepšit s použitím dalších tabulek a grafů, které tedy byly následně vytvořeny a paní doktorka je do práce i vložila. Vzhledem k tomu, že jsem byl po celou dobu naší spolupráce velmi spokojen, rozhodl jsem se, že využiji i tisk a svázání práce. Zkrátka portálu formatovaniakorektury.cz dávám 5/5 a ještě jednou Vám moc děkuji. A jak jsem slíbil, informuji, že práce byla úspěšně obhájena.

Potřebovala jsem svou praktickou část doplnit o nespočet různých grafů a tabulek. Měla jsem velký strach, zda je dokážu vytvořit a vložit přesně tam kde mají být a jestli to bude správně. Opravdu zcela náhodou jsem narazila na paní Lenku, která mi grafy a tabulky nejen vytvořila, ale i poradila jak koncipovat celé vyhodnocení dotazníkového šetření včetně následné diskuze. Moc děkuji.

Vše proběhlo v pořádku, zpracování bylo rychlé a vše bylo poctivě opraveno a upraveno. Byla jsem příjemně překvapena. Moc mi to pomohlo, už jsem si nevěděla rady. Určitě doporučím dál, nebo sama těchto služeb v budoucnu opět využiji.

S rychlostí i kvalitou služeb jsem moc spokojená. Děkuji vám za všechno a přeji mnoho dalších stejně spokojených zákazníků.

Se svou bakalářskou prací jsem se prala od začátku až do konce. Jakmile přišlo na konečné formální úpravy a já se podívala do pravidel, jak to má práce vypadat už jsem myslela, že to ani neodevzdám. Nestíhala jsem, byla nervózní a pomalu se smiřovala s tím, že ty tři roky na škole byly vlastně úplně k ničemu. Pak jsem se však oklepala a řekla si, že nemůžu takovou dobu svého života jen tak zahodit, a že přece musí existovat někdo, kdo by mi s tím mohl pomoci. No a pak jsem narazila hned na několik stránek, které nabízely tuto pomoc. Ovšem jedině paní Lenka byla tak velice ochotná a hlavně fakt rychlá. Mé tři roky života byly nakonec zachráněny a já už jsem úspěšně studium dokončila. Kdybych si troufla jít dál, tak bych se „bez paní Lenky“ neobešla. Ale já si říkám, že v nejlepším se má přestat, a tak se alespoň mohu odvděčit tím, že jejich služby doporučím dál. Děkuji moc a přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků, kterým zachráníte dlouhá léta studia a dovedete jejich snažení zdárně ke konci. Jen tak dál!

Děkuji za rychlou a pečlivou pomoc, také za konzultace nad mou bakalářskou prací. Při psaní magisterské práce se určitě obrátím opět na Vás.

Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní úprav a oprav mé absolventské práce. Oceňuji zejména vstřícný a milý přístup při řešení detailů. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují odevzdat profesionálně upravenou práci.

Před odevzdáním disertační práce jsem byla ve velké časové tísni. Paní Lenka okamžitě reagovala na mou objednávku a ve velmi krátkém čase mi disertační práci zpracovala nejen po stránce gramatické, pravopisné a stylistické, ale také zkontrolovala tabulky, obrázky a grafy a správně zapracovala seznam použité literatury, nastavila a vygenerovala veškeré nadpisy a podnadpisy, a tím i celý obsah práce. Opravdu všem doporučuji. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za spolupráci.

Velmi rád bych poděkoval za perfektní naformátování mé bakalářské práce. A následně kvalitně zpracovanou prezentaci k obhajobě bakalářské práce. Současně oceňuji Vaši práci, kterou jste stihla v opravdu šibeničním termínu.

Chtěla bych tímto velice poděkovat za spolupráci s úpravou mé bakalářské práce. Formátování je pro mě tak trochu španělská vesnice, proto jsem se rozhodla, že zkusím využít těchto služeb, i když jsem byla možná zpočátku k této službě trochu skeptická. Nicméně jsem byla nakonec mile překvapena a naprosto spokojena. Skvělé, děkuji.

Děkuji za skvělou spolupráci a rychlé zformátování mé práce. Opravdu, formátování a korektury.cz mohu jen doporučit.

S formátováním bakalářky jsem se docela dlouho trápila, než jsem to vzdala a svěřila toto do rukou profesionála. A udělala jsem dobře. Oceňuji hlavně rychlé zpracování, už mi teklo do bot, takže jsem potřebovala vše vyřešit rychlostí blesku. Mohu tedy doporučit.

Vyřízeno rychle a v předem domluveném termínu. Nemám, co bych vytkl, naopak mohu jen chválit kvalitní zpracování a přístup k celé věci. Perfektní spolupráce. Moc děkuji.

Hlavu mám na čísla a vzorce, ale co je proboha jazyková a stylistická korektura, běželo mi hlavou, dlouho dopředu před zpracováním mé bakalářské práce, jelikož škola tuto korekturu doporučovala před odevzdáním práce. V noci jsem se budila hrůzou, jak se s tím poperu a jak to dám nějak smysluplně dohromady. Vyhledávač Google jsem málem zavařila, ale stále jsem doufala, že on ví přece všechno a spolu to zvládneme, že mi poradí a pomůže. Až jsem nakonec narazila na tuhle stránku a svitla mi naděje. Opravdu jsem to zvládla společně s Googlem – přivedl mě totiž až sem, kde mi konečně někdo SKUTEČNĚ pomohl :) Za velmi rozumnou cenu, což jsem stále jako studentka velmi ocenila a navíc neskutečně rychle. Lidé v tomto týmu to musí mít opravdu v malíku, protože jsem žasla, jak někdo něco tak komplikovaného dokáže bravurně zvládnout tak rychle. Jsem nadšená, a proto jsem neváhala a referenci, i když to normálně nedělám – napsala. Ještě jednou děkuji, takhle to totiž vypadá, když někdo někomu vytáhne trn z paty :)

Potřeboval jsem během pár hodin opravit citace v textu práce a současně i formátování. Poprali jste se tím velmi dobře. Opravdu jste mne vytáhli z úzkých, děkuji moc.