Zpětná vazba k naší práci

Lámal jsem si hlavu s tím, jak svou bakalářku správně naformátovat, aby byla ve finále perfektní. Zde jsem našel co jsem hledal, ušetřený čas jsem mohl věnovat doladění detailů. Paní Lenka byla vždy velice ochotná a jsem více než spokojen. Doporučuji!

S výsledkem formátování a gramatických oprav mé maturitní práce jsem velice spokojena, vše proběhlo velmi rychle a opravdu poctivě. Dost mi to pomohlo a mohu vřele doporučit.

Formátování diplomové práce, kontrola citací a oprava gramatiky byla zrealizována opravdu rychle. S cenou za tyto služby jsem byla také mile překvapena. Děkuji a můžu všem vřele doporučit.

Už dopředu jsem se děsila toho, jak si poradím s formátováním a korekturou textu mé bakalářské práce. Nicméně jsem byla nadšená, když jsem tuto svou obavu mohla svěřit profesionálovi, který se o to postaral za mě. Jsem naprosto spokojená a určitě této služby znovu využiji. Vyhovovala mi celková spolupráce a individuální přístup. Moc mi to pomohlo. Děkuji!

S formátováním bakalářky jsem se docela dlouho trápila, než jsem to vzdala a svěřila toto do rukou profesionála. A udělala jsem dobře. Oceňuji hlavně rychlé zpracování, už mi teklo do bot, takže jsem potřebovala vše vyřešit rychlostí blesku. Mohu tedy doporučit.

Při práci na bakalářce jsem chtěla co nejvíce času věnovat smysluplnému obsahu a vyhledávání podkladů pro zpracování. Nechtělo se mi ztrácet čas s formátováním a úpravou textu, takže jsem byla nadšená, když jsem rychle našla někoho, kdo to udělal za mě a to na profesionální úrovní. Určitě se na paní Kempovou obrátím znovu a mohu všem její služby vřele doporučit.

Perfektní komunikace, rychlé vyřízení a až neuvěřitelná ochota. Tím bych asi nejlépe vystihl celkovou spolupráci při zpracování formátování mé diplomky.

Nevěděla jsem si rady s formátováním seminární práce, teď už vím, na koho se budu během studia pravidelně obracet.

Potřeboval jsem během pár hodin opravit citace v textu práce a současně i formátování. Poprali jste se tím velmi dobře. Opravdu jste mne vytáhli z úzkých, děkuji moc.

Vše proběhlo v pořádku, zpracování bylo rychlé a vše bylo poctivě opraveno a upraveno. Byla jsem příjemně překvapena. Moc mi to pomohlo, už jsem si nevěděla rady. Určitě doporučím dál, nebo sama těchto služeb v budoucnu opět využiji.

Děkuji za rychlou a pečlivou pomoc, také za konzultace nad mou bakalářskou prací. Při psaní magisterské práce se určitě obrátím opět na Vás.

Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní úprav a oprav mé absolventské práce. Oceňuji zejména vstřícný a milý přístup při řešení detailů. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují odevzdat profesionálně upravenou práci.

Před odevzdáním disertační práce jsem byla ve velké časové tísni. Paní Lenka okamžitě reagovala na mou objednávku a ve velmi krátkém čase mi disertační práci zpracovala nejen po stránce gramatické, pravopisné a stylistické, ale také zkontrolovala tabulky, obrázky a grafy a správně zapracovala seznam použité literatury, nastavila a vygenerovala veškeré nadpisy a podnadpisy, a tím i celý obsah práce. Opravdu všem doporučuji. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za spolupráci.

Velmi rád bych poděkoval za perfektní naformátování mé bakalářské práce. A následně kvalitně zpracovanou prezentaci k obhajobě bakalářské práce. Současně oceňuji Vaši práci, kterou jste stihla v opravdu šibeničním termínu.

Chtěla bych tímto velice poděkovat za spolupráci s úpravou mé bakalářské práce. Formátování je pro mě tak trochu španělská vesnice, proto jsem se rozhodla, že zkusím využít těchto služeb, i když jsem byla možná zpočátku k této službě trochu skeptická. Nicméně jsem byla nakonec mile překvapena a naprosto spokojena. Skvělé, děkuji.

Mnohokrát děkuji za velmi rychlou korekci, opravu a formátování mé bakalářské práce, kdy vše opravdu „hořelo“ a zbývalo jen pár hodin k nahrání mé práce do systému. Z tohoto důvodu jsem využil službu „Hoří“, a opravdu mi bylo vše opraveno a naformátováno ještě dříve, než bylo domluveno.

Děkuji za skvělou spolupráci a rychlé zformátování mé práce. Opravdu, formátování a korektury.cz mohu jen doporučit.

Vyřízeno rychle a v předem domluveném termínu. Nemám, co bych vytkl, naopak mohu jen chválit kvalitní zpracování a přístup k celé věci. Perfektní spolupráce. Moc děkuji.