Zpětná vazba k naší práci

Mnohokrát děkuji za velmi rychlou korekci, opravu a formátování mé bakalářské práce, kdy vše opravdu „hořelo“ a zbývalo jen pár hodin k nahrání mé práce do systému. Z tohoto důvodu jsem využil službu „Hoří“, a opravdu mi bylo vše opraveno a naformátováno ještě dříve, než bylo domluveno.

Velmi rád bych poděkoval za perfektní naformátování mé bakalářské práce. A následně kvalitně zpracovanou prezentaci k obhajobě bakalářské práce. Současně oceňuji Vaši práci, kterou jste stihla v opravdu šibeničním termínu.

Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní úprav a oprav mé absolventské práce. Oceňuji zejména vstřícný a milý přístup při řešení detailů. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují odevzdat profesionálně upravenou práci.

… nevěřila jsem, že má bakalářská práce může vypadat až tak dobře. Odevzdávala jsem ji s dobrým pocitem a při obhajobě jsem byla za celkový koncept formální úpravy pochválena.

Doporučuji všem, kteří se dlouhé hodiny trápí s nastavováním stylů v MS Wordu, tady stačí zaslat jen směrnici a práci a je po starostech :) Děkuji.

Maximální spokojenost. Vše naformátováno a upraveno velmi rychle.

Před odevzdáním disertační práce jsem byla ve velké časové tísni. Paní Lenka okamžitě reagovala na mou objednávku a ve velmi krátkém čase mi disertační práci zpracovala nejen po stránce gramatické, pravopisné a stylistické, ale také zkontrolovala tabulky, obrázky a grafy a správně zapracovala seznam použité literatury, nastavila a vygenerovala veškeré nadpisy a podnadpisy, a tím i celý obsah práce. Opravdu všem doporučuji. Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za spolupráci.

Formátování diplomové práce, kontrola citací a oprava gramatiky byla zrealizována opravdu rychle. S cenou za tyto služby jsem byla také mile překvapena. Děkuji a můžu všem vřele doporučit.

Potřeboval jsem během pár hodin opravit citace v textu práce a současně i formátování. Poprali jste se tím velmi dobře. Opravdu jste mne vytáhli z úzkých, děkuji moc.

Děkuji za skvělou spolupráci a rychlé zformátování mé práce. Opravdu, formátování a korektury.cz mohu jen doporučit.

Gramatika nikdy nebyla má silná stránka a tak jsem ráda, že jsem mohla využít Vašich služeb, děkuji za ochotu a vstřícnost a především rychlé jednání.

Bylo mi řečeno, že diplomová práce vypadá moc dobře, což mě hodně potěšilo. Dík patří Vám, teď jen doufám, že se bude líbit i obsah.